Thuraya GSM Extender
In stock
- JENAMA:
- THURAYA
- BAHAGIAN #:
- GSM
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
Thuraya GSM Extender
Specifications
| BAHAGIAN # | GSM |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | INTERNET SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| JENAMA | THURAYA |
| RANGKAIAN | THURAYA |
| PERKHIDMATAN | THURAYA IP |
| JENIS PENGGUNAAN | PORTABLE |
| JENIS AKSESORI | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| CIRI-CIRI | INTERNET |
| BURUJ | 2 SATELIT |
| PANJANG | 216 mm (8.5") |
| LEBAR | 216 mm (8.5") |
| KEDALAMAN | 45 mm |
| BERAT BADAN | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Peta Liputan Thuraya

Rangkaian satelit Thuraya yang teguh menyediakan liputan di lokasi paling terpencil, memastikan komunikasi satelit bebas kesesakan untuk memastikan anda sentiasa berhubung sepanjang masa. Daripada reka bentuk satelit yang inovatif kepada kebolehpercayaan setiap peranti dan aksesori Thuraya, kami menyediakan penyelesaian komunikasi satelit yang benar-benar unggul melangkaui sempadan sistem daratan dan rangkaian selular.
Rangkaian Thuraya tidak meliputi utara atau selatan Amerika.