IP Thuraya + Modem Satelit Jalur Lebar Mudah Alih
In stock
- JENAMA:
- THURAYA
- MODEL:
- IP+
- BAHAGIAN #:
- 9104
- ORIGIN:
- Amerika Syarikat
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Menyampaikan kelajuan IP terpantas dari terminal sebesar saiznya, Thuraya IP+ direka bentuk untuk menyokong rangkaian luas aplikasi kritikal misi. Sangat mudah alih, IP+ Thuraya boleh digunakan dengan mudah dari beg galas ke jalur lebar dalam masa beberapa saat membolehkan anda memanfaatkan akses jalur lebar yang boleh dipercayai dari lokasi yang diliputi oleh rangkaian satelit Thuraya yang luas.
Kerja. E-mel. Melayari. Skype. Facebook. Di mana-mana sahaja.
Keupayaan IP berkelajuan tinggi Thuraya IP+ membolehkan pengguna mengakses rangkaian korporat dan berhubung dengan rakan sekerja, keluarga dan rakan melalui e-mel, media sosial dan aplikasi VoIP, di mana-mana dan bila-bila masa mereka memerlukannya.
Specifications
| SHIPS FROM | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODEL | IP+ |
| BAHAGIAN # | 9104 |
| PRODUCT TYPE | INTERNET SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| JENAMA | THURAYA |
| RANGKAIAN | THURAYA |
| PERKHIDMATAN | THURAYA IP |
| JENIS PENGGUNAAN | PORTABLE |
| JENIS AKSESORI | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| CIRI-CIRI | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| BURUJ | 2 SATELIT |
| PANJANG | 216 mm (8.5") |
| LEBAR | 216 mm (8.5") |
| KEDALAMAN | 45 mm |
| BERAT BADAN | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Peta Liputan IP+ Thuraya

Rangkaian satelit Thuraya yang teguh menyediakan liputan di lokasi paling terpencil, memastikan komunikasi satelit bebas kesesakan untuk memastikan anda sentiasa berhubung sepanjang masa. Daripada reka bentuk satelit yang inovatif kepada kebolehpercayaan setiap peranti dan aksesori Thuraya, kami menyediakan penyelesaian komunikasi satelit yang benar-benar unggul melangkaui sempadan sistem daratan dan rangkaian selular.
Rangkaian Thuraya tidak meliputi utara atau selatan Amerika.