iDirect Evolution X1 DVB-S2 Penghala Satelit Jauh
In stock
- JENAMA:
- IDIRECT
- MODEL:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Remote Satellite Router
Pakej jauh yang kos efektif ideal untuk rangkaian berskala besar untuk SCADA, Titik Jual, ATM, Femtocells, dan aplikasi perusahaan kecil. Jauh ini mempunyai DVB-S2/ACM dan TDMA Adaptif, penghalaan, fungsi VLAN, QoS dan penyulitan AES pilihan.
Specifications
| MODEL | X1 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | INTERNET SATELIT |
| JENAMA | IDIRECT |
| RANGKAIAN | VSAT |
| KEKERAPAN | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| PENSIJILAN | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| PANJANG | 22.9 cm (9") |
| LEBAR | 17.3 cm (6.8") |
| KEDALAMAN | 4.6 cm (1.8") |
| BERAT BADAN | 0.82 kg (1.8 lb) |