Beam IsatDock2 MARINE untuk Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
Beam IsatDock2 MARINE untuk Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
BEAM IsatDock2 MARINE adalah stesen dok pintar yang dinilai IP54 untuk IsatPhone 2 yang direka khusus untuk aplikasi maritim. Dock MARINE menyokong perkhidmatan suara melalui Bluetooth, RJ11/POTS, pembesar suara bebas tangan atau telefon tangan privasi aktif. IsatPhone 2 sepenuhnya tertutup dalam unit dok sambil tetap memberikan akses dan fungsi penuh kepada pengguna.
IsatDock2 MARINE menyokong fungsi Amaran Peribadi dan Amaran Bantuan dari telefon IsatPhone 2. Mesej Amaran Peribadi boleh diaktifkan melalui satu tekan butang pada IsatDock2 MARINE. Ia akan segera menghantar kedudukan GPS anda serta mesej pra-konfigurasi anda melalui SMS atau email. Dock MARINE juga menyokong pemasangan pendant luar atau butang amaran yang boleh dipasang di lokasi yang mudah.
IsatDock2 MARINE membolehkan telefon IsatPhone 2 digunakan dalam pelbagai aplikasi maritim, antara muka RJ11/POTS pintar membolehkan kabel sepanjang sehingga 600m untuk menyambungkan telefon berwayar, tanpa wayar atau DECT yang digunakan atau sebaliknya disambungkan dengan sistem PBX yang mempersembahkan nada dering, sibuk dan nada dail standard seperti rangkaian telefon standard.
Telefon IsatPhone 2, sesuai dengan selamat dalam dok, ciri-cirinya termasuk pengecasan telefon, port data USB, deringan terbina dalam dan membolehkan antena dan kuasa disambungkan secara tetap ke dok sedia untuk digunakan.
Specifications
| MODEL | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| BAHAGIAN # | ISD2Marine |
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM |
| JENIS AKSESORI | DOCKING STATION |
| SUHU OPERASI | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
Beam IsatDock2 Marine Ciri:
• Mengisi IsatPhone 2
• Antara muka RJ11/POTS
• Integrasi PABX
• Menyokong Amaran Bantuan & Penjejakan melalui IsatPhone 2
• Jaminan pembaikan/penggantian 2 tahun
• Telefon tangan Privasi Aktif
• Pembesar suara bebas tangan terbina dalam
• Dering terbina dalam boleh laras
• Kemudahan senyap
• LED Status dengan kecerahan boleh laras
• Akses data USB
• Termasuk penyesuai IsatDock2 (2x)
What's included
Beam IsatDock2 Marine Kandungan Kotak:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x Penyesuai IsatDock2
- Pek Plug AC 110-240V
- Telefon Privasi
- Kabel Kuasa DC 10-32V
- Gelung wayar Amaran 2m
- Plat Pemasangan Dinding
- Manual Pengguna & Panduan Permulaan Pantas