Beam IsatDock2 LITE Stesen Dok untuk Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
In stock
- JENAMA:
- BEAM
- MODEL:
- ISATDOCK 2 LITE
- BAHAGIAN #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- China
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE Stesen Dok untuk Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 LITE)
Beam IsatDock2 LITE untuk IsatPhone 2 Inmarsat membolehkan pemasangan separa tetap pada pelbagai aplikasi di mana akses mudah kepada perkhidmatan suara dan data standard diperlukan untuk aplikasi darat dan laut. IsatDock LITE membolehkan IsatPhone 2 sentiasa aktif dan sedia untuk menerima panggilan masuk, yang boleh dijawab melalui aksesori Bluetooth atau telefon privasi pilihan. Semasa telefon diletakkan, butang Bantuan, Amaran Peribadi dan fungsi Penjejakan IsatPhone 2 masih berfungsi sepenuhnya. Telefon IsatPhone 2, sesuai dengan selamat di dalam dok, ciri-cirinya termasuk pengecasan telefon, port data USB, deringan terbina dalam dan membolehkan antena dan kuasa disambungkan secara tetap ke dok, sedia untuk digunakan. Telefon IsatPhone 2 mudah dimasukkan dan dikeluarkan dengan menekan butang di bahagian atas dok menjadikannya sangat mudah digunakan jauh dari dok apabila diperlukan.
Specifications
| MODEL | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| BAHAGIAN # | ISD2Lite |
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM, KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PANJANG | 99 mm |
| LEBAR | 76 mm |
| KEDALAMAN | 299 mm |
| BERAT BADAN | 560 grams |