Sistem Internet Satelit Bergerak Kenderaan Cobham BGAN Explorer 325 (403721A-00502)
TERMINAL BGAN | RANCANGAN | AKSESORI | SEWA | SOKONGAN
In stock
- JENAMA:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 325
- BAHAGIAN #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Sistem Internet Satelit Bergerak Kenderaan Cobham BGAN Explorer 325 (403721A-00700)
Penyelesaian suara dan jalur lebar padat untuk kenderaan
Dengan terminal EXPLORER 325 BGAN anda boleh menyambung ke dunia melalui suara atau data melalui Inmarsat BGAN serta-merta, walaupun semasa kenderaan anda bergerak.
Berkomunikasi semasa bergerak memastikan keupayaan anda untuk menyelesaikan kerja dan dengan EXPLORER 325, anda tidak akan terlepas daripada sentuhan, walaupun anda mengembara sehingga 200km/j.
Sambungan Pantas
Ia membolehkan data BGAN kelajuan sehingga 384kbps IP standard dan sehingga 128kbps penstriman, dan operasi turun ke ketinggian 5° walaupun ketika bergerak pada kelajuan merentas tanah kasar.
Manfaat daripada sambungan pantas dan keyakinan bahawa sambungan itu tidak akan terganggu apabila melalui persekitaran yang sukar.
Mudah Digunakan
EXPLORER 325 sangat mudah untuk digunakan - hanya letakkan antena di atas bumbung kenderaan anda, sambungkannya dan PC anda ke terminal dan anda mempunyai hab komunikasi mudah alih.
Anda hampir boleh berada di pejabat anda dalam masa yang singkat. Akses VPN, dapatkan e-mel, semak imbas web; dengan harga tetap dan tiada bayaran perayauan apabila anda melintasi sempadan.
Borang Padat
Dengan diameter 35cm, tinggi 12cm dan berat hanya 3.6kg, EXPLORER 325 mempunyai antena BGAN kenderaan terkecil yang ada di pasaran.
Saiz padat dan titik harga EXPLORER 325 membuka aplikasi baharu untuk komunikasi semasa bergerak, termasuk kereta api dan trak.
| Dimensi (H/W/D) | Transciever: 41x231x278mm Antena: 120/?350mm |
| Berat badan | Transciever: 2.4 kg/Antena: 4.4 kg |
| IP standard | sehingga 384 kbps |
| Suara standard | 4 kbps |
| Suara premium | Audio 3.1 kHz, 64 kbps (@ketinggian >45?) |
Specifications
| MODEL | EXPLORER 325 |
|---|---|
| BAHAGIAN # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | INTERNET SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| JENAMA | COBHAM |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT BGAN |
| JENIS PENGGUNAAN | KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | TERMINAL |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| KELAJUAN DATA | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| CIRI-CIRI | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| PENSIJILAN | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
Termasuk dalam sistem
1. Antena Penjejakan Auto Bersepadu Sepenuhnya
- Warna: Putih
- Lekap magnet terbina dalam untuk pemasangan antena
2. EXPLORER Pemindah Kenderaan Darat.
- Kabel Ethernet Standard (2m/6.6kaki)
- Kit permulaan - Panduan Mula Pantas, CD dengan manual
- Kabel Input 12/24VDC
- Kabel Antena, Coax dengan penyambung TNC (2.7m/8.8kaki)
3. Telefon bimbit IP Thrane berwayar dengan Cradle dan Kabel Bergelung.
Khusus untuk varian 403721A-00520:
- GNSS: Hanya GPS - tiada sokongan Glonass, Beidou atau Galileo
- Alphasat: Berfungsi dalam EMEA tetapi tidak menyokong frekuensi jalur L lanjutan di bawah Alphasat
Peta Liputan Inmarsat BGAN

Peta ini menggambarkan jangkaan liputan Inmarsat berikutan pengenalan komersial bagi wilayah L-Band keempat Inmarsat. Ia tidak mewakili jaminan perkhidmatan. Ketersediaan perkhidmatan di pinggir kawasan liputan berubah-ubah bergantung pada pelbagai keadaan.