Sistem Internet Satelit Satelit Bergerak Cobham BGAN Explorer 727 (403722A-20002)
TERMINAL BGAN | RANCANGAN | AKSESORI | SEWA | SOKONGAN
In stock
- JENAMA:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 727
- BAHAGIAN #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Sistem Internet Satelit Satelit Bergerak Cobham BGAN Explorer 727 (403722A-20002)
Antena Cobham BGAN EXPLORER 727 dipasang di atas bumbung dan sentiasa menjejaki kedudukan satelit, yang seterusnya menyediakan sambungan jalur lebar berkelajuan tinggi pada setiap masa.
Jalur lebar berkelajuan tinggi on-the-Move
Antena secara automatik menjejaki kedudukan satelit yang membolehkan sambungan berkelajuan tinggi semasa bergerak. Data dan panggilan telefon 432 kbps serentak – walaupun pada kelajuan melebihi 200 km/j.
Komunikasi Mudah Alih
Letakkan antena di atas bumbung kenderaan anda untuk mengubahnya menjadi hab komunikasi mudah alih yang lengkap. Menyediakan akses kepada internet dan rangkaian telefon serta-merta.
Penstriman langsung - atau simpan-dan-majukan
Memudahkan kedua-dua penstriman langsung dan simpan-dan hadapan serta membolehkan penghantaran terus dari kawasan hangat dunia. Gunakan kadar penstriman tertinggi yang tersedia pada BGAN dengan BGAN X-Stream apabila terminal tidak bergerak (sedang dijeda).
Specifications
| MODEL | EXPLORER 727 |
|---|---|
| BAHAGIAN # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | INTERNET SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| JENAMA | COBHAM |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT BGAN |
| JENIS PENGGUNAAN | KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | TERMINAL |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| CIRI-CIRI | INTERNET |
What's included
Termasuk dalam sistem
1. Antena Penjejakan Auto Bersepadu Sepenuhnya (Putih)
2. EXPLORER Pemindah Kenderaan Darat
- Kabel Ethernet Standard (5m/16.4kaki)
- Kabel input 12/24 VDC (6m/19.7 kaki)
- Kabel Antena, COAX dengan Penyambung TNC (2.7m/8.8kaki, 8m/26kaki)
- Kit permulaan - Panduan Mula Pantas, CD dengan manual
3. 403670A-00500: Telefon bimbit IP berwayar dengan Cradle dan Kabel Bergelung
4. Kit pemasangan antena (Tetap / Rel)
Peta Liputan Inmarsat BGAN

Peta ini menggambarkan jangkaan liputan Inmarsat berikutan pengenalan komersial bagi wilayah L-Band keempat Inmarsat. Ia tidak mewakili jaminan perkhidmatan. Ketersediaan perkhidmatan di pinggir kawasan liputan berubah-ubah bergantung pada pelbagai keadaan.