Telefon Satelit Inmarsat IsatPhone 2
In stock
- JENAMA:
- INMARSAT
- MODEL:
- ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- Sepanyol
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-IsatPhone-2-Handset
- Buy 2 for USD 808.50 each and save 2%
- Buy 5 for USD 800.25 each and save 3%
- Buy 10 for USD 783.75 each and save 5%
Telefon satelit pegang tangan generasi baharu Inmarsat akan memastikan anda sentiasa berhubung di lokasi yang paling ekstrem dan terpencil.
Telefon bimbit yang teguh, hayat bateri yang tiada tandingan, kualiti suara yang sangat baik dan kebolehpercayaan yang anda harapkan daripada pembekal komunikasi satelit mudah alih terkemuka dunia - IsatPhone 2 menyampaikan semuanya.
sedia. Boleh dipercayai. Teguh.
IsatPhone 2 generasi baharu menyertai IsatPhone Pro dalam portfolio telefon satelit pegang tangan kami - membawa lebih banyak pilihan kepada pelanggan yang mahukan kebolehpercayaan yang diberikan oleh Inmarsat.
IsatPhone 2 ialah telefon yang sukar untuk dunia yang sukar. Telefon bimbit yang teguh telah direka bentuk untuk menghadapi apa sahaja yang boleh dilemparkan oleh alam semula jadi - daripada haba yang membakar hingga letupan berais, ribut pasir padang pasir atau hujan monsun. Ia menawarkan hayat bateri yang tiada tandingan - 8 jam masa bercakap dan sehingga 160 jam dalam keadaan siap sedia.
Bersama-sama, reka bentuk dan keupayaan IsatPhone 2 - termasuk ciri keselamatan - menjadikannya sesuai untuk pengguna yang paling menuntut dalam sektor seperti kerajaan awam, minyak dan gas, NGO dan media.
sedia
Pendaftaran rangkaian pantas dalam masa kurang daripada 45 saat
8 jam masa bercakap dan sehingga 160 jam bersedia
Mudah digunakan dalam pelbagai bahasa
Boleh dipercayai
Beroperasi melalui satelit geopegun global I-4 Inmarsat, memastikan kestabilan panggilan dan sambungan rangkaian yang boleh dipercayai
Kualiti suara yang tinggi
Teguh
Beroperasi pada -20°C hingga +55°C
Tahan habuk, percikan dan kejutan (IP65, IK04)
Toleransi kelembapan dari 0 hingga 95 peratus
Paparan transflective dengan keterlihatan tinggi dan tahan calar boleh dibaca dalam cahaya matahari yang terang
Panduan Video Cara Isatphone 2
SILA AMBIL PERHATIAN: Isatphone 2 tidak boleh dipercayai di kawasan utara atau pergunungan yang melampau. Untuk pelanggan di Alaska, Yukon, NWT, Nunavut, Ontario utara dan Quebec Utara, sila lihat telefon satelit Iridium 9555 atau Iridium 9575 .
Specifications
| UPC | 0885562000343 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| SHIPS FROM | CALGARY, AB, CANADA |
| MODEL | ISATPHONE 2 |
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| JENAMA | INMARSAT |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | pegang tangan |
| JENIS AKSESORI | HANDSET |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| SUHU OPERASI | -20°C to 55°C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| CIRI-CIRI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| BURUJ | 3 SATELIT |
| MASA BERCAKAP | UP TO 8 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 160 HOURS |
| PANJANG | 169 mm (6.7") |
| LEBAR | 75 mm (3″) |
| KEDALAMAN | 36 mm (1.4″) |
| BERAT BADAN | 318 grams (11.2 oz) |
What's included
Apa yang Termasuk
- Telefon bimbit Isatphone 2
- Bateri yang boleh dicas semula
- Pengecas AC universal sesalur dengan 4 penyesuai
- Pengecas kereta – 10-30 volt
- Kabel USB mikro
- Alat dengar bebas tangan berwayar
- Tali pergelangan tangan
- Panduan permulaan pantas (8 bahasa)
- Dokumentasi jaminan
- Menyokong pemacu memori USB
- Sarung
Peta Liputan Inmarsat Isatphone

Peta ini menggambarkan liputan IsatPhone. Ia tidak memberikan jaminan sejauh mana keupayaan perkhidmatan. Mulai November 2013, liputan Alphasat mengutamakan refion utara 44.5 darjah Selatan, dan mungkin merendahkan ke selatan latitud ini. Liputan Isatphone Jun 2015.