Iridium 9602N SBD Transceiver (4629A-9603N)
calcActive())">
Transceiver Iridium 9602N SBD, direka untuk disepadukan ke dalam aplikasi data wayarles dengan perkakasan dan perisian sistem hos yang lain, menyediakan penyelesaian lengkap, termasuk pengesanan kapal maritim, pemantauan peralatan dan lokasi kenderaan automatik.
In stock
- JENAMA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9602N
- BAHAGIAN #:
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
USD 249.99
- Buy 5 for USD 244.99 each and save 2%
- Buy 10 for USD 242.49 each and save 3%
- Buy 20 for USD 237.49 each and save 5%
- Buy 50 for USD 232.49 each and save 7%
- Buy 100 for USD 224.99 each and save 10%
Iridium 9602N SBD Transceiver
Transceiver Iridium 9602N SBD, direka untuk disepadukan ke dalam aplikasi data wayarles dengan perkakasan dan perisian sistem hos yang lain, menyediakan penyelesaian lengkap untuk aplikasi tertentu atau pasaran menegak. Iridium 9602N sesuai untuk penyelesaian M2M, termasuk penjejakan kapal maritim, pemantauan peralatan dan lokasi kenderaan automatik.
Perkhidmatan SBD kependaman rendah global Iridium ialah penyelesaian ideal untuk memantau segala-galanya daripada kontena dan trak kepada pesawat dan kapal. Ia disepadukan oleh Penjual Semula Nilai Tambah Iridium ke dalam aplikasi pasaran menegak dalam industri seperti Minyak & Gas, Rel, Maritim, Aeronautik, Utiliti dan Kerajaan/Ketenteraan.
Iridium 9602N ialah transceiver papan tunggal yang disediakan sebagai modul transceiver "kotak hitam". Semua antara muka peranti disediakan oleh penyambung antara muka berbilang pin tunggal, sebagai tambahan kepada penyambung antena. Hanya transceiver teras disediakan dengan 9602N. Semua fungsi Aplikasi Medan pengguna akhir yang lain seperti GPS, kawalan logik berasaskan mikropemproses, input digital dan analog, bekalan kuasa dan antena output digital dan analog mesti disediakan oleh pembangun penyelesaian. Antara muka peranti merentas penyambung pengguna terdiri daripada antara muka data bersiri, input kuasa DC, output rangkaian tersedia dan talian kawalan hidup/mati. Iridium 9602N tidak menggabungkan, atau memerlukan, Modul Identiti Pelanggan (juga dikenali sebagai Kad SIM) untuk dimasukkan ke dalam Transceiver. Iridium 9602M bertujuan untuk digunakan sebagai modul transceiver yang dipasang dalam sistem hos lain.
Specifications
| SHIPS FROM | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODEL | 9602N |
| BAHAGIAN # | 4629A-9603N |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE M2M |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | IRIDIUM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM SBD |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM, KENDERAAN |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| SUHU OPERASI | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| PENSIJILAN | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| BURUJ | 66 SATELIT |
| PANJANG | 41 mm |
| LEBAR | 45 mm |
| KEDALAMAN | 13 mm |
| BERAT BADAN | 30 grams |
Downloads
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
Write a Review