Modem Satelit Data Letusan Pendek Iridium Edge Pro (EDGEPRO9690)
In stock
- JENAMA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- EDGE PRO
- BAHAGIAN #:
- EDGEPRO9690
- ORIGIN:
- Kanada
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Pro-SBD-Modem
Iridium Edge Pro™
Iridium Edge® Pro ialah peranti Short Burst Data® (SBD) kendiri dengan GPS masa nyata dan platform pengaturcaraan yang fleksibel
(alatan perisian menggunakan JAVA), yang membolehkan pembangun membuat dan menjalankan aplikasi tersuai mereka sendiri dengan mudah. ini
Terminal Iridium komersial di luar rak termasuk penderia suhu dan pecutan serta antara muka BLE, USB dan CanBus.
Pasaran Utama:
- Pengurusan Armada
- Pemantauan Jauh
- SCADA
- Penjejakan Aset
- Maritim
Specifications
| MODEL | EDGE PRO |
|---|---|
| BAHAGIAN # | EDGEPRO9690 |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE M2M, SATELLITE TRACKING |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | IRIDIUM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM SBD |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM, KENDERAAN |
| SUHU OPERASI | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| BURUJ | 66 SATELIT |
| PANJANG | 127 mm (5") |
| LEBAR | 90 mm (3.54") |
| KEDALAMAN | 41 mm (1.61") |
| BERAT BADAN | 200 grams (7.05 oz) |
Feature
Rangkaian:
- Saiz Mesej: 240 bait (Terima), 370 bait (Hantar)
- Kekerapan: 1616 – 1626.5 MHz
mekanikal:
- Dimensi: 130 mm (L) x 80 mm (W) x 30 mm (H)
- Perlindungan Ingress: IP 67
- Keluar kabel sisi dan bawah
alam sekitar:
- Julat suhu operasi: -40C hingga 85C
- Julat suhu penyimpanan: -40C hingga 85C
Antara muka:
- Antara muka arahan RS232 AT
- Talian kawalan Hidup/Mati
Kuasa:
- Bekalan Kuasa ( 9-32V), SAE J1455 Longgokan beban dilindungi
- Perlindungan Polariti Songsang
- Kuasa Maksimum: 1.6W (puncak untuk letusan hantaran pendek)
- Mod Kuasa Rendah: < 100uA
Pensijilan:
- Pensijilan rangkaian satelit Iridium®
- Kelulusan FCC, IC, CE, Australia
- mematuhi RoHS
Peta Liputan Global Iridium

Iridium ialah satu-satunya penyedia penyelesaian suara dan data satelit yang benar-benar global dengan liputan lengkap bumi (termasuk lautan, saluran udara dan Wilayah Kutub). Telefon Iridium menyampaikan perkhidmatan komunikasi penting ke dan dari kawasan terpencil yang tiada bentuk komunikasi lain tersedia.