Terminal Cobham Explorer 540 BGAN M2M (403715A-00500)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- JENAMA:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 540
- BAHAGIAN #:
- 403715A-00550
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-Explorer-540-M2M
Terminal Cobham Explorer 540 BGAN M2M
Boleh dipercayai dan serba boleh
EXPLORER 540 ialah terminal komunikasi Mesin-ke-Mesin (M2M) pertama di dunia yang beroperasi pada kedua-dua rangkaian Inmarsat BGAN (Rangkaian Kawasan Global Jalur Lebar) dan 2G/3G/LTE. Dengan daya tahan parameter utama dalam rangkaian M2M, matlamat reka bentuk utama untuk EXPLORER 540 adalah untuk menyediakan sambungan M2M yang paling boleh dipercayai namun serba boleh yang tersedia pada hari ini.
Kawalan kos
Sebagai satu-satunya terminal Inmarsat BGAN M2M yang menawarkan operasi dwi mod, EXPLORER 540 memperkenalkan fleksibiliti unik dan kawalan kos komunikasi data M2M, kerana ia memastikan perkhidmatan komunikasi yang paling kos efektif boleh dipilih bergantung pada lokasi. Sebagai terminal BGAN M2M tercanggih tersedia, EXPLORER 540 sangat sesuai untuk penyelesaian M2M yang ditempah khas seperti IP SCADA untuk backhaul data, penjejakan aset, pengawasan masa nyata dan telemetri jauh.
Sentiasa ada
Menjamin kesinambungan pemindahan data IP M2M, yang selalunya berasal dari lokasi terpencil yang sukar dicapai, operasi dwi-mod EXPLORER 540 memberikan keupayaan failover yang ketara dengan penukaran automatik antara BGAN dan rangkaian selular. Untuk organisasi yang memindahkan data masa nyata kritikal dalam rangkaian M2M mereka, mod dwi EXPLORER 540 menyediakan ketersediaan perkhidmatan yang tiada tandingan.
Mana-mana persekitaran
EXPLORER 540 ialah terminal M2M lasak yang direka untuk menyediakan data IP yang boleh dipercayai dan selamat dalam persekitaran yang paling teruk sekalipun. Pada 20 x 20 cm dan hanya 1.6 kg, ia adalah terminal BGAN M2M terkecil dan paling ringan di pasaran hari ini. Ia datang dengan pelekap tiang yang disertakan dan mudah dipasang dan mudah untuk disediakan. Selongsong yang tahan lama dan reka bentuk IP66 kalis habuk dan air menjadikan EXPLORER 540 pilihan yang sempurna untuk sebarang jenis pemasangan tetap di luar atau dalam.
Specifications
| MODEL | EXPLORER 540 |
|---|---|
| BAHAGIAN # | 403715A-00550 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE M2M |
| KAWASAN PENGGUNAAN | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| JENAMA | COBHAM |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT BGAN M2M |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED |
| JENIS AKSESORI | TERMINAL |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| BURUJ | 3 SATELIT |
| PANJANG | 202mm (8") |
| LEBAR | 202mm (8") |
| KEDALAMAN | 51.8 mm (2") |
| BERAT BADAN | 1.6 kg (3.5 lbs) (with cellular modem) |
Feature
Ciri Cobham Explorer 540
• EXPLORER 540 diperakui BGAN M2M dan BGAN Kelas 2 Jenis Diluluskan untuk perkhidmatan seperti BGAN Link
• Reka bentuk IP66 yang ringan dan lasak memastikan ketahanan untuk pemasangan di luar - tiada kepungan diperlukan
• Polemount disertakan dalam pakej
• Mudah untuk disediakan dan dikendalikan
• Pilihan kuasa serba boleh dengan kedua-dua Power over Ethernet (PoE) dan input 10-32VDC
• Dua kelenjar kabel untuk pemasangan mudah kuasa standard dan kabel Ethernet ke dalam perumahan belakang
• Pengurusan jauh terminal melalui SMS termasuk konfigurasi, penyahpepijatan dan akses kepada antara muka web
• Modem 2G/3G/LTE selular pilihan ialah bahagian bersepadu reka bentuk
• Failover automatik antara BGAN dan rangkaian selular memastikan sambungan berterusan
What's included
• Terminal EXPLORER 540
• Polemount
• Panduan Mula Pantas
• Pelayan web berbilang bahasa (ENG, FR, DE, ES, RU, JP dan CN)
• 2 Kelenjar Kabel dan 1 Palam Kosong
• Bit torx keselamatan untuk penutup belakang
• Kunci Allen untuk tiang
Peta Liputan Inmarsat BGAN M2M
