Modem Selular Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- JENAMA:
- COBHAM
- BAHAGIAN #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- Denmark
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Modem Selular Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE (403756A-00500)
Dengan hanya menyambungkan Modem LTE di belakang EXPLORER 540 , terminal itu dapat menggunakan rangkaian selular tempatan sebagai alternatif kepada BGAN, dengan failover automatik antara BGAN dan rangkaian selular.
Modem LTE digredkan automotif dan direka bentuk untuk persekitaran yang keras dengan julat suhu lanjutan dari -40 hingga +85°C, dan ia mencapai daya pemprosesan sehingga 150 Mbps dengan LTE Cat. 4.
Specifications
| BAHAGIAN # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE M2M |
| KAWASAN PENGGUNAAN | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| JENAMA | COBHAM |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT BGAN M2M |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED |
| SUHU OPERASI | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| PANJANG | 85 mm |
| LEBAR | 85 mm |
| KEDALAMAN | 40 mm |
| BERAT BADAN | 380 grams |