Beam IntelliDOCK 9555 - Himpunan Stesen Dok Bluetooth (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| BAHAGIAN # | 9555ID-SB |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM, KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | BUNDLE |
| SUHU OPERASI | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| BURUJ | 66 SATELIT |
| PANJANG | 20 cm (7.9") |
| LEBAR | 7.5 cm (3") |
| KEDALAMAN | 6.5 cm (2.6") |
| BERAT BADAN | 0.32 kg |
Dalam kotak:
Rasuk IntelliDOCK 9555
Pendakap pelekap keluli ram-mount
Antara muka & kabel kuasa
Panduan pengguna
Manual Pemasangan