Beam SatDOCK-G 9555 Stesen Docking Kenderaan Tanpa Tangan (9555SDG)
In stock
- JENAMA:
- BEAM
- BAHAGIAN #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Telefon satelit Iridium 9555, sesuai dengan selamat dalam Dock yang direka kompak, tidak seperti kit docking tradisional lain yang memerlukan kotak luaran lain untuk pemasangan, Beam SatDOCK semuanya terkandung dalam satu Dock kompak. Ciri-ciri lain termasuk pengecasan telefon, Bluetooth terbina dalam, data USB, dering terbina dalam dan membolehkan antena dan kuasa disambungkan secara tetap ke Dock sedia untuk digunakan. Telefon Iridium 9555 mudah dimasukkan dan dikeluarkan dengan menekan butang di bahagian atas dock menjadikannya sangat mudah digunakan jauh dari Dock apabila diperlukan.
SatDOCK juga menyokong penggunaan telefon tangan privasi aktif pilihan atau telefon pintar pintar sepenuhnya, RST970 yang mudah ditambah ke SatDOCK.
SatDOCK memberikan fleksibiliti menggunakan telefon satelit tangan anda untuk menyokong penggunaan peralatan untuk pelbagai aplikasi. Ia mempunyai modul Bluetooth terbina dalam untuk sambungan suara bersama dengan sistem penjejakan dan laporan amaran pintar yang memanfaatkan enjin GPS terbina dalam SatDOCK. Modul amaran & penjejakan boleh dikonfigurasikan untuk menyokong pengundian berkala atau laporan amaran kecemasan.
SatDOCK Cradle
. Reka bentuk dan pembinaan yang kukuh
. Mengecas telefon 9555 sedia untuk digunakan
. Sambungan kuasa & antena terbina dalam
. Sambungan USB terbina dalam
Mod Tanpa Tangan
. Teknologi dupleks penuh
. Kualiti suara yang unggul
Penjejakan / GPS
. Laporan kedudukan berkala atau diundi dari jauh
. Enjin GPS terbina dalam
. Antara muka ke LeoTRAK-Online Beam
. Serasi dengan aplikasi penjejakan lain
Panik / Amaran
. Pilihan butang amaran berwayar tambahan
Bluetooth Terbina Dalam
Dering Terbina Dalam
Suara, Data, SMS, SBD
Privasi & Telefon Pintar
. Kecerdasan pengesanan automatik untuk menjawab/menggantung
. Beralih antara mod telefon dan mod tanpa tangan
Pemasangan
. Pemasangan fleksibel melalui pemasangan universal, juga sesuai untuk pemasangan dinding
. Antena, mikrofon dan pembesar suara dipasang di lokasi yang mudah
. Membolehkan pemasangan separa tetap
Kualiti
. 100% diuji di kilang
. Pematuhan: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| BAHAGIAN # | 9555SDG |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | AVIATION, MARITIM, KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | DOCKING STATION |
| SUHU OPERASI | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| CIRI-CIRI | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| PENSIJILAN | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| BURUJ | 66 SATELIT |
| PANJANG | 200 mm (7.9") |
| LEBAR | 75 mm (3.0") |
| KEDALAMAN | 65 mm (2.7") |
| BERAT BADAN | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 Ciri-ciri:
• Pemasangan kompak yang langsing
• Ketersambungan Bluetooth terintegrasi
• Pemasangan tanpa tangan
• Pilihan Handset Privasi
• Suara, SMS, SBD dan Data Beralih Litar mampu
• Penjejakan dan SOS
• Antara muka data USB
• Antara muka Serial RS232 D9
• Aksesori / deria penghidupan
• Penuh disahkan, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• Jaminan pembaikan atau penggantian selama 2 tahun