Beam IntelliDOCK 9555 - Stesen Dok Bluetooth (9555ID)
In stock
- JENAMA:
- BEAM
- BAHAGIAN #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Telefon bimbit Iridium 9555, sesuai dengan selamat di dalam IntelliDOCK, yang mempunyai Bluetooth terbina dalam, port data USB, dering terbina dalam, pengecas telefon dan antena terintegrasi, sambungan data dan kuasa, menjadikannya mungkin untuk mengekalkan semua kabel antena dan kuasa sentiasa disambungkan ke stesen dok, sedia untuk digunakan. Telefon bimbit Iridium 9555 mudah dimasukkan dan dikeluarkan dengan menekan butang di bahagian atas IntelliDOCK menjadikannya sangat mudah untuk mengeluarkan 9555 pada bila-bila masa dengan ketenangan fikiran mengetahui ia akan sentiasa dicas sepenuhnya.
IntelliDOCK juga menyokong penggunaan Telefon Privasi Beam yang kompak yang boleh diletakkan bersebelahan dengan IntelliDOCK untuk kemudahan tambahan jika diperlukan.
Specifications
| BAHAGIAN # | 9555ID |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM, KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | DOCKING STATION |
| SUHU OPERASI | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| CIRI-CIRI | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| PENSIJILAN | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| BURUJ | 66 SATELIT |
| PANJANG | 20 cm (7.9") |
| LEBAR | 7.5 cm (3") |
| KEDALAMAN | 6.5 cm (2.6") |
| BERAT BADAN | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Stesen Dok Bluetooth (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• Memegang telefon 9555 dengan selamat
• Reka bentuk dan pembinaan yang kukuh
• Mengecas telefon 9555 sedia untuk digunakan
• Sambungan antena terintegrasi
• Telefon sentiasa dicas sedia untuk digunakan
INTEGRATED BLUETOOTH®
• Bluetooth® terbina dalam cradle
• Menyokong Aksesori Suara Bluetooth®
• Panggilan tanpa tangan yang mudah
IN-BUILT RINGER
• Dering terbina dalam untuk petunjuk deringan yang lebih baik SUARA, DATA, SMS, SBD
• Menyokong semua perkhidmatan suara, data, SMS dan SBD Iridium
• Akses kepada panggilan prabayar, pascabayar & kru
• Konektiviti data Bluetooth® & USB
PRIVACY HANDSET
• Menyokong telefon privasi Beam pilihan
• Kecerdasan pengesanan automatik untuk menjawab/menggantung
PEMASANGAN
• Menyokong input kuasa 9 - 32V DC
• Pemasangan fleksibel melalui pemasangan universal, juga sesuai untuk pemasangan dinding
• Pakej palam AC 110 - 240V pilihan tersedia
KUALITI
• Reka bentuk industri profesional
• Jaminan penggantian 2 tahun ketenangan fikiran
• 100% diuji di kilang
• Penuh disahkan, diluluskan Iridium, RoHS, CE, IEC60945
What's included
Dalam Kotak:
Beam IntelliDOCK 9555
Bracket pemasangan keluli Ram-mount
Kabel antara muka & kuasa
Manual Pengguna
Manual Pemasangan