Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / POTS & Tracking Docking Station (9555PD)
In stock
- JENAMA:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK 9555
- BAHAGIAN #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCK juga mempunyai modul Bluetooth terbina untuk sambungan suara bersama-sama dengan penjejakan pintar dan sistem pelaporan amaran menggunakan enjin GPS terbina PotsDOCK. Modul amaran & penjejakan boleh dikonfigurasikan untuk menyokong tinjauan berkala atau pelaporan amaran kecemasan.
Telefon bimbit Iridium 9555 muat dengan selamat di stesen dok, yang menampilkan Bluetooth terbina dalam, data USB, pengecasan telefon dan antena bersepadu, data dan sambungan kuasa yang membolehkan semua kabel antena dan kuasa disambungkan secara kekal ke dok sedia untuk digunakan. Telefon bimbit Iridium 9555 mudah dimasukkan dan dikeluarkan dengan menekan butang di bahagian atas PotsDOCK menjadikannya sangat mudah untuk mengeluarkan 9555 pada bila-bila masa dengan tenang kerana mengetahui ia akan sentiasa dicas sepenuhnya.
PotsDOCK juga menyokong penggunaan Handset Privasi Beam padat pilihan yang boleh diletakkan di sebelah PotsDOCK untuk kemudahan tambahan jika diperlukan.
Specifications
| MODEL | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| BAHAGIAN # | 9555PD |
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM, KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | DOCKING STATION |
| SUHU OPERASI | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| PENSIJILAN | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| BURUJ | 66 SATELIT |
| PANJANG | 200 mm |
| LEBAR | 75 mm (3.0") |
| KEDALAMAN | 65 mm (2.7") |
| BERAT BADAN | 0.32 kg |
Feature
• Pemasangan padat garis langsing
• Kesambungan Bluetooth bersepadu
• Antara muka RJ11/POTS
• Berkebolehan Data Bertukar Suara, SMS, SBD dan Litar
• Penjejakan terbina dan SOS
• Antara muka data USB
• Antara Muka Bersiri RS232 D9
• Deria aksesori/pencucuhan
• Input kuasa DC 9-32V
• TNC dan SMA untuk GPS
• Diperakui penuh, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• Waranti pembaikan atau penggantian selama 2 tahun