Beam IsatDock Transport Bolt Antena Aktif (ISD720)
In stock
- JENAMA:
- BEAM
- BAHAGIAN #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Amerika Syarikat
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Antena Aktif (ISD720)
Antena ini direka untuk membolehkan kemasukan secara mendatar atau menegak untuk kabel antena bagi memberikan sedikit fleksibiliti semasa pemasangan. ISD720 berfungsi dengan semua Beam Inmarsat IsatDock dan terminal Oceana tetapi mesti hanya digunakan dengan kabel antena AKTIF yang disahkan oleh Beam.
Specifications
| BAHAGIAN # | ISD720 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| SUHU OPERASI | -40°C to 70°C |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PANJANG | 146 mm (5.75") |
| LEBAR | 146 mm (5.75") |
| KEDALAMAN | 75 mm (2.95") |
| BERAT BADAN | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Diluluskan jenis Inmarsat
• Penutup berkualiti tinggi
• Antena aktif
• Pemasangan bolt
• SMA/SMA
• Profil rendah
• Arah omni
• Jaminan pembaikan atau penggantian selama 12 bulan