Tiang Rasuk Inmarsat / Antena Aktif Marin Kutub (ISD710)
In stock
- JENAMA:
- BEAM
- BAHAGIAN #:
- ISD710
- ORIGIN:
- Amerika Syarikat
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Tiang Rasuk Inmarsat / Antena Aktif Marin Kutub (ISD710)
Sambungan antena (GSPS dan GPS) dilindungi daripada persekitaran dengan pendakap pepejalnya dilekatkan pada antena. Sistem pelekap tiang direka bentuk supaya kabel boleh diikat melalui tiang PVC dan kemudian disambungkan pada antena terus memastikan kabel dan penyambung dilindungi daripada persekitaran. ISD710 berfungsi dengan semua terminal Beam Inmarsat IsatDock dan Oceana, namun HARUS hanya digunakan dengan kabel antena AKTIF yang diperakui Beam.
Specifications
| BAHAGIAN # | ISD710 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM, KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| SUHU OPERASI | -40°C to 70°C |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| CIRI-CIRI | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PANJANG | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| BERAT BADAN | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Ciri Rasuk ISD710
• Jenis Inmarsat diluluskan
• Kepungan marin berkualiti tinggi
• Antena aktif
• Pemasangan tiang / tiang
• SMA/SMA
• Omni arah
• Waranti pembaikan atau penggantian selama 12 bulan