Beam IsatDock Transport Antena Aktif Magnetik (ISD715)
In stock
- JENAMA:
- BEAM
- BAHAGIAN #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Amerika Syarikat
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
IsatDock ISD715 Transport Magnetic Active Antenna direka untuk aplikasi pengangkutan /berdasarkan darat. Direka untuk berfungsi dengan Beam Communications IsatDocks dan aplikasi penjejakan seperti LeoTRAK-Online.
Dengan pemasangan Magnetik, antena sangat mudah dipasang dan dipindahkan dari aset ke aset dan tidak memerlukan sebarang lubang untuk dipasang. Sambungan kabel antena dilindungi dari persekitaran dengan penutup luarnya.
Specifications
| BAHAGIAN # | ISD715 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| SUHU OPERASI | -40°C to 70°C |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PANJANG | 142 mm (5.6") |
| LEBAR | 142 mm (5.6") |
| KEDALAMAN | 207 mm (8.15") |
| BERAT BADAN | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Diluluskan jenis Inmarsat
• Penutup berkualiti tinggi
• Antena aktif
• Pemasangan magnetik
• SMA/SMA
• Profil rendah
• Arah omni
• Jaminan pembaikan atau penggantian selama 12 bulan