Beam LiteDOCK Extreme Docking Station untuk Iridium 9575 (EXTRMLD)
In stock
- MODEL:
- LITEDOCK EXTREME
- BAHAGIAN #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Telefon bimbit Iridium Extreme sesuai dengan selamat di stesen dok dengan mekanisme kunci yang mudah untuk dimasukkan dan dikeluarkan dengan menekan butang. Ia dibina khusus untuk membolehkan anda menggunakan SOS kecemasan, dengan kemampuan penggabungan GPS terbina dalam yang membolehkan anda menyambungkan antena GPS luaran ke dok. Dok juga membolehkan anda menggunakan jack handsfree mudah alih di sisi untuk panggilan suara (memerlukan pelanggan menggunakan alat dengar berwayar yang disertakan dengan Telefon Bimbit Iridium 9575).
Beam LiteDOCK Extreme mempunyai port data USB, pengecas telefon, antena Iridium dan GPS yang terintegrasi, menjadikannya mungkin untuk mengekalkan semua kabel antena dan kuasa sentiasa disambungkan ke stesen dok, sedia untuk digunakan.
Dok ini direka untuk menjadi kos yang "sangat" rendah. LiteDOCK memegang telefon satelit Iridium 9575 Extreme, dilengkapi dengan pemasangan RAM untuk pemasangan yang mudah dan direka untuk menggunakan aksesori telefon bimbit Extreme standard untuk pengecasan dan panggilan melalui headset handsfree. Dok juga membolehkan akses mudah ke butang kecemasan dan melalui sambungan antena Iridium dan GPS, boleh memberikan liputan dalaman yang sangat baik. Dok juga termasuk antena penggabungan GPS terbina dalam untuk menyokong antena GPS luaran. Jadi semua penjejakan GPS Extreme dan amaran kecemasan disokong sepenuhnya dalam LiteDOCK.
Specifications
| MODEL | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| BAHAGIAN # | EXTRMLD |
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM, KENDERAAN |
| SUHU OPERASI | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| CIRI-CIRI | IRIDIUM CERTIFIED |
| PENSIJILAN | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| LEBAR | 82.2 mm (3.24 inci) |
| BERAT BADAN | 0,375 kg (0,83 livre) |