Beam PotsDOCK Extreme Docking Station untuk Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- JENAMA:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK EXTREME
- BAHAGIAN #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK juga menyokong penggunaan telefon bimbit BEAM Privacy yang kompak yang boleh dilampirkan di sebelah PotsDOCK untuk kemudahan tambahan jika diperlukan.
Dok ini mempunyai pengecas telefon, sambungan USB untuk sambungan data, antena terintegrasi, sambungan data dan kuasa yang menjadikannya mungkin untuk mengekalkan semua kabel antena dan kuasa sentiasa disambungkan ke dok menjadikannya sedia untuk digunakan pada setiap masa.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Memegang telefon bimbit Iridium Extreme dengan selamat
. Reka bentuk dan pembinaan yang kukuh
. Mengecas telefon bimbit Iridium Extreme sedia untuk digunakan
. Sambungan antena terintegrasi, Iridium & GPS
. Sambungan USB
POTS/RJ11
. Menyokong telefon tanpa wayar & berwayar standard (5 REN)
. Telefon POTS boleh dijalankan 600m (2000 ft) dari unit
. Mudah disepadukan ke sistem PBX
. Nada dering, sibuk & nada dail
. Kualiti suara yang unggul
. Pemprosesan nombor panggilan dan dail cepat
PENJEJAKAN
. Pemicu GPS Pantas
. Antara muka dengan MyBuddy Extreme BEAM
PANIK/AMARAN
. Antara muka dengan aplikasi web berasaskan lokasi MyBuddy BEAM
. Sambungan butang amaran luaran pilihan
BLUETOOTH TERINTEGRASI
. Bluetooth terbina dalam unit dok
. Sambungan suara tanpa tangan Bluetooth
PENANDA DALAM
. Penanda terbina dalam untuk petunjuk dering yang lebih baik
SUARA, DATA, SMS, SBD
. Menyokong semua perkhidmatan suara, data, SMS & SBD Iridium
. Akses kepada panggilan prabayar, pascabayar & kru
TELEFON PRIVASI
. Menyokong telefon privasi BEAM pilihan
. Auto jawab apabila diambil dari cawan
PEMASANGAN
. Menyokong input kuasa DC 9 - 32V
. Pemasangan fleksibel melalui pemasangan universal
. Diberikan dengan pek AC 100 - 240V termasuk
KUALITI
. Reka bentuk industri profesional
. Jaminan penggantian 2 tahun untuk ketenangan fikiran
. 100% diuji di kilang
. Sepenuhnya disahkan, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODEL | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| BAHAGIAN # | EXTRMPD |
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM, KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | DOCKING STATION |
| SUHU OPERASI | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| CIRI-CIRI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| PENSIJILAN | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| LEBAR | 82.2 mm (3.24 inci) |
| KEDALAMAN | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| BERAT BADAN | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Ciri-ciri:
• Pemasangan kompak garis slim
• Konektiviti Bluetooth terintegrasi
• Antara muka POTS/RJ11, kabel boleh mencapai sehingga 600m/2000ft
• Suara, SMS, SBD dan Data Beralih Litar mampu
• Penjejakan dan SOS (melalui telefon bimbit 9575)
• Antara muka data USB
• Aksesori/deria penghidupan
• Input kuasa DC 9-32V
• Pek palam AC termasuk input 110/240
• Penyambung Iridium dan GPS
• Serasi PABX (analogi)
• Jaminan pembaikan atau penggantian selama 2 tahun
What's included
Beam PotsDOCK Extreme Kandungan Kotak:
PotsDOCK Extreme
Penyesuai Kuasa AC/DC
Kabel Kuasa DC/Kits Fius
Bracket Pemasangan Universal (RAM)
Manual Pengguna
Panduan Permulaan Pantas