Hughes 9202M BGAN Terminal Internet Satelit Mudah Alih w/ WiFi (3500566-0004)
In stock
- JENAMA:
- HUGHES
- MODEL:
- 9202M BGAN
- BAHAGIAN #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Amerika Syarikat
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN Terminal Internet Satelit Mudah Alih Tanah w/ WiFi
Terminal Mudah Alih Tanah Hughes 9202 yang boleh dipercayai dan ringan mempunyai reka bentuk yang padat dan anggun. Terminal mudah alih kelas 2 yang mesra bajet dan sangat menarik, Hughes 9202 adalah ideal untuk kerajaan dan NGO, responden pertama, keselamatan awam dan pekerja penjagaan kesihatan mudah alih, serta kakitangan jarak jauh dalam industri seperti utiliti, minyak dan gas, perhutanan, kabel, dan telekomunikasi.
Hughes 9202 beroperasi melalui perkhidmatan satelit Inmarsat Broadband Global Area Network (BGAN) dan menyediakan sambungan berprestasi tinggi dan kebolehpercayaan untuk pengguna yang paling menuntut dan keadaan yang ekstrem.
Menggunakan terminal BGAN kelas 2 terkecil di dunia, pengguna boleh menyambung pada kelajuan lebar jalur IP sehingga 464kbps, serta memanfaatkan ciri-ciri seperti akses Wi-Fi pelbagai pengguna terbina dalam dan pengaktifan konteks automatik (ACA), termasuk keupayaan untuk menghantar mesej SMS melalui antara muka pengguna terintegrasi (IUI) tanpa komputer riba, telefon pintar, atau peranti pengguna lain yang disambungkan.
Hughes 9202 membolehkan pengguna menghantar dan menerima trafik IP melalui Ethernet dan Wi-Fi. Selari dengan perkhidmatan data paket, Hughes 9202 menyokong panggilan suara dan faks ISDN penuh dan beralih litar melalui palam RJ11 dua baris.
Perancang bencana korporat dan kakitangan lapangan jarak jauh boleh bekerjasama dengan keyakinan dan kecekapan dengan pelbagai agensi dan kakitangan ibu pejabat menggunakan video, suara, dan data secara serentak. Seperti semua model Hughes BGAN, Hughes 9202 adalah berasaskan IP, memberikan tahap Kualiti Perkhidmatan (QoS) yang boleh dipilih dan khusus.
Specifications
| MODEL | 9202M BGAN |
|---|---|
| BAHAGIAN # | 3500566-0004 |
| PRODUCT TYPE | INTERNET SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| JENAMA | HUGHES |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT BGAN |
| JENIS PENGGUNAAN | PORTABLE |
| JENIS AKSESORI | TERMINAL |
| SUHU OPERASI | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| KELAJUAN DATA | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| CIRI-CIRI | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| PENSIJILAN | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| BURUJ | 3 SATELIT |
| STANDBY TIME | UP TO 36 HOURS |
| PANJANG | 216 mm (8.5") |
| LEBAR | 216 mm (8.5") |
| KEDALAMAN | 41 mm (1.61") |
| BERAT BADAN | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 Ciri-ciri
- Tahan lasak dan tahan lama dengan penarafan IP55
- Paparan LCD bercahaya latar pengguna termasuk kawalan empat butang
- Wi-Fi menyokong akses pelbagai pengguna
- RJ11 dua baris untuk suara dan faks
- Antara muka pengguna terintegrasi yang maju (IUI)
- Pengaktifan Konteks Automatik (ACA)
- Jalur XL disokong
What's included
Package Contents
- Hughes 9202 Terminal Mudah Alih Darat
- Pek bateri lithium ion boleh cas semula
- Kabel Ethernet 5m
- Penyesuai AC/DC dengan kabel kuasa UK, EU, dan AS
Peta Liputan Inmarsat BGAN

Peta ini menggambarkan jangkaan liputan Inmarsat selepas pengenalan komersial kawasan L-Band keempat Inmarsat. Ia tidak mewakili jaminan perkhidmatan. Ketersediaan perkhidmatan di tepi kawasan liputan berfluktuasi bergantung kepada pelbagai keadaan.