Sistem Global 3 paksi Intellian t130Q dengan Pemantul 125cm (49.2 inci) & Universal Quad LNB (T3-131AQS)
In stock
- JENAMA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t130Q
- BAHAGIAN #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Sistem TV Satelit Marin t130 Intellian (T2-1317S)
Bagi mereka yang menguruskan armada yang lebih besar, t110W / t110Q boleh dirangkaikan dengan mana-mana sistem komunikasi satelit terbina Intellian (VSAT atau FleetBroadband) atas kapal untuk membolehkan akses dan pengurusan jauh melalui Aptus Web tidak kira di mana kapal itu berada di seluruh dunia.
Dengan ACU berkemampuan Wi-Fi, pengguna boleh menyambung secara wayarles ke t110W / t110Q menggunakan Aptus PC atau Aptus Mobile, Aplikasi Mudah Alih iOS tersedia untuk muat turun percuma melalui App Store. Aptus menawarkan pengguna diagnostik segera, fungsi pengelogan prestasi dan kemas kini satu sentuhan pada perisian tegar antena dan Perpustakaan Satelit Global, memastikan antena menyampaikan prestasi puncak pada setiap masa.
Persembahan Satelit Tiada Tandingan di Laut
Bukan mudah untuk mencari satelit yang berada sejauh 22,000 batu, tetapi terima kasih kepada teknologi Carian Julat Luas Intellian, antena kami mencari dalam julat yang lebih luas dan mengunci isyarat dalam beberapa saat – empat hingga lima kali lebih pantas daripada antena konvensional.
Berpegang pada isyarat itu semasa dalam perjalanan atau apabila bot bergerak adalah satu lagi sebab untuk memilih Intellian. Teknologi Dynamic Beam Tilting (DBT) kami yang dipatenkan menggunakan analisis pancaran masa nyata yang bijak untuk mengekalkan isyarat paling kuat walaupun ketika kapal sedang berlayar pada kelajuan tinggi atau dalam cuaca buruk. Ia juga mengurangkan keperluan untuk pelarasan hidangan berterusan, mengurangkan haus dan lusuh keseluruhan pada antena.
Specifications
| MODEL | t130Q |
|---|---|
| BAHAGIAN # | T3-131AQS |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| JENAMA | INTELLIAN |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| KEKERAPAN | Ku BAND |
| PENSIJILAN | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |