Sistem TV Satelit Marin Global Intellian t130W 3 paksi dengan 125sm (49.2") Piring & WorldView LNB (T3-131AWS)
Out of stock
- JENAMA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t130W
- BAHAGIAN #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Sistem TV Satelit Marin Global Intellian t130W 3 paksi dengan 125sm (49.2") Dish & WorldView LNB (T2-1317W2)
T130W Intellian sangat sesuai untuk memenuhi keperluan kapal layar yang lebih besar, bot kerja dan kapal komersial 80' dan ke atas. Dengan penstabilan 3 paksi, julat ketinggian yang luas dan azimut tanpa had tanpa kabel yang tidak dibalut, antena ini mampu menerima walaupun ketika beroperasi berhampiran khatulistiwa atau di Kawasan Kutub. Mereka telah direka bentuk, dikilangkan dan diuji untuk menahan keadaan laut dan cuaca yang paling lasak.
Intellian WorldView LNB - Satu sistem antena yang dibina untuk menghadapi dunia
Direka dan dihasilkan oleh kejuruteraan dalaman Intellian, modul Intellian WorldView LNB yang eksklusif menawarkan penukaran lancar antara pengaturcaraan terkutub bulat di Amerika Utara, Tengah dan Selatan, dan pengaturcaraan terpolarisasi linear menggunakan Universal Quad LNB di Eropah, Timur Tengah dan Asia Pasifik dengan sistem Kawalan Sudut Skew Auto terbina dalam.
Nikmati Penerimaan TV Satelit Global yang Lancar
Dengan keupayaan untuk menerima perkhidmatan TV satelit berbilang jalur dan berbilang polarisasi di seluruh dunia, pelayar tidak perlu lagi menukar LNB secara manual di dalam kubah antena apabila kapal melintasi kawasan perkhidmatan TV satelit yang berbeza. Nikmati penerimaan tanpa gangguan pengaturcaraan TV satelit hampir di mana sahaja anda pergi dengan Intellian WorldView LNB.
Specifications
| MODEL | t130W |
|---|---|
| BAHAGIAN # | T3-131AWS |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| KAWASAN PENGGUNAAN | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| JENAMA | INTELLIAN |
| RANGKAIAN | DIRECTV, DISH NETWORK |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 125 cm (49.2 inch) |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| BERAT BADAN | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |