Sistem Global Intellian t240CK 3 paksi C-Ku Dual Band dengan Pemantul 240cm (94.5 inci) & WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- JENAMA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t240CK
- BAHAGIAN #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Korea Selatan
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Sistem TV Satelit Marin Global Intellian t240CK 3 paksi
T240CK ialah antena pertama di dunia yang mampu menerima kedua-dua perkhidmatan TV satelit HD dan SD pada C-band dan Ku-band secara serentak daripada satelit yang sama. WorldView LNB berbilang jalur dan berbilang polarisasi Intellian membolehkan pengguna menala dengan lancar mana-mana perkhidmatan TV satelit di seluruh dunia dengan hanya menekan butang setiap kali kapal melintasi kawasan perkhidmatan satelit yang berbeza.
Sedia Serat
Modul Intellian FiberLink menyambungkan antena ke unit dek bawah dengan kabel gentian optik tunggal tanpa kehilangan, yang boleh dijalankan sehingga 2000 M, sangat memudahkan pemasangan papan kapal. Dengan berbilang output RF daripada suis berbilang dek bawah, kedua-dua penerima C- dan Ku-Band boleh disambungkan, memberikan pengalaman pengguna yang lancar kepada tetamu dan krew di atas kapal.
Penyelesaian Pengurusan Jauh
T240CK boleh diakses, dipantau dan dikawal dari mana-mana lokasi di dunia dengan mengakses perisian Aptus Web terbina dalam ACU, membolehkan penyepadu untuk melaksanakan aktiviti penyelenggaraan rutin sebagai perkhidmatan terurus. Fungsi ini termasuk peningkatan perisian tegar, memantau parameter penjejakan, data prestasi pengelogan, dan diagnostik sistem dan banyak lagi.
Specifications
| MODEL | t240CK |
|---|---|
| BAHAGIAN # | T3-246AC |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| KAWASAN PENGGUNAAN | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| JENAMA | INTELLIAN |
| RANGKAIAN | DIRECTV, DISH NETWORK |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 240 cm (94 inch) |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| KEKERAPAN | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| BERAT BADAN | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |