Iridium Edge™
In stock
- JENAMA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- EDGE
- BAHAGIAN #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
Membolehkan pelanggan anda memanfaatkan penyelesaian berasaskan daratan sedia ada mereka untuk pengurusan armada, telematik, keselamatan dan aplikasi pemantauan jauh yang lain melalui Iridium Edge™, peranti komunikasi satelit yang boleh dipercayai yang melengkapkan penyelesaian selular sedia ada untuk mewujudkan sambungan dwi-mod untuk kawasan paling terpencil dan tidak boleh diakses di dunia.
Masa ke pasaran yang pantas ialah komponen penting dalam persekitaran komunikasi yang sangat kompetitif masa kini. Iridium Edge™ ialah peranti perkakasan siap pakai, tertutup alam sekitar, lasak yang mengurangkan kos dan komplikasi yang berkaitan dengan pembangunan perkakasan, pembuatan dan pensijilan terminal khusus satelit.
Ciri-ciri Utama Iridium Edge™:
- Peranti sedia perkakasan untuk penyepaduan yang mudah dan berisiko rendah
- Peranti kos rendah untuk penggunaan pelanggan mampu milik
- Alat tambah satelit untuk liputan yang benar-benar global
- Ketersediaan di luar rak untuk masa ke pasaran yang cepat
- Bekalan kuasa yang teguh untuk pemasangan industri
- Ditutup secara persekitaran untuk keadaan yang teruk
- Garis penglihatan 180° untuk lokasi yang terjejas, sebahagiannya disekat
- Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) modem untuk kelebihan rangkaian unggul Iridium
Pasaran Utama:
- Pengurusan Armada
- Pemantauan Jauh
- SCADA
- Penjejakan Aset
- Maritim
Specifications
| MODEL | EDGE |
|---|---|
| BAHAGIAN # | EDGE1601 |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE M2M |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | IRIDIUM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM SBD |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM, KENDERAAN |
| SUHU OPERASI | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| PENSIJILAN | CE COMPLIANCE, FCC |
| BURUJ | 66 SATELIT |
| PANJANG | 130 mm (5.11") |
| LEBAR | 80 mm (3.15") |
| KEDALAMAN | 30 mm (1.18") |
| BERAT BADAN | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
Rangkaian:
- Saiz Mesej: 240 bait (Terima), 370 bait (Hantar)
- Kekerapan: 1616 – 1626.5 MHz
mekanikal:
- Dimensi: 130 mm (L) x 80 mm (W) x 30 mm (H)
- Perlindungan Ingress: IP 67
- Keluar kabel sisi dan bawah
alam sekitar:
- Julat suhu operasi: -40C hingga 85C
- Julat suhu penyimpanan: -40C hingga 85C
Antara muka:
- Antara muka arahan RS232 AT
- Talian kawalan Hidup/Mati
Kuasa:
- Bekalan Kuasa ( 9-32V), SAE J1455 Longgokan beban dilindungi
- Perlindungan Polariti Songsang
- Kuasa Maksimum: 1.6W (puncak untuk letusan hantaran pendek)
- Mod Kuasa Rendah: < 100uA
Pensijilan:
- Pensijilan rangkaian satelit Iridium®
- Kelulusan FCC, IC, CE, Australia
- mematuhi RoHS
Peta Liputan Global Iridium

Iridium ialah satu-satunya penyedia penyelesaian suara dan data satelit yang benar-benar global dengan liputan lengkap bumi (termasuk lautan, saluran udara dan Wilayah Kutub). Telefon Iridium menyampaikan perkhidmatan komunikasi penting ke dan dari kawasan terpencil yang tiada bentuk komunikasi lain tersedia.