Beam IsatDock LITE untuk Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
In stock
- JENAMA:
- BEAM
- MODEL:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Beam IsatDock LITE untuk Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
Beam IsatDock LITE untuk IsatPhone Pro Inmarsat membenarkan pemasangan separa kekal pada pelbagai aplikasi di mana akses mudah kepada perkhidmatan suara dan *data standard diperlukan untuk aplikasi darat dan laut.
IsatDock LITE membolehkan IsatPhone Pro sentiasa hidup dan bersedia untuk menerima panggilan masuk, yang boleh dijawab melalui aksesori Bluetooth atau telefon bimbit privasi pilihan. Telefon bimbit IsatPhone Pro, muat dengan selamat dalam Dok yang juga boleh dikunci kunci, ciri lain termasuk pengecasan telefon, USB *port data, dering terbina dan membolehkan antena dan kuasa disambungkan secara kekal ke Dok sedia untuk digunakan. Telefon bimbit IsatPhone Pro mudah dimasukkan dan dikeluarkan dengan menekan butang di bahagian atas dok menjadikannya sangat mudah untuk digunakan jauh dari Dok apabila diperlukan.
Specifications
| MODEL | ISD LITE |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM, KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | DOCKING STATION |
| SUHU OPERASI | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO |
Feature
Ciri Beam IsatDock LITE
• Memastikan telefon sentiasa dicas
• Dering terbina boleh laras
• Status LED dengan kecerahan boleh laras
• Termasuk kurungan RAM universal
• Sokongan suara & data
• Telefon bimbit privasi pilihan
• Reka bentuk langsing
• Plastik ABS berkualiti tinggi
• Mekanisme penyisipan tindakan tunggal
• Panduan sisipan
• Pelepas butang tunggal
• Kunci boleh dikunci
• Pilihan pemasangan universal
• Sambungan antena GSPS/GPS yang teguh
• Butang kawalan boleh diakses
• Waranti 24 bulan
What's included
Apa yang Termasuk:
• IsatDock LITE
• Pendakap Pemasangan Universal (RAM)
• Kunci pengunci telefon bimbit
• Kabel Kuasa DC 10-32V
• Manual Pengguna
• Panduan Mula Pantas