Terminal Internet Satelit Mudah Alih Cobham Explorer 510 BGAN Land (403711A-00500)
In stock
- JENAMA:
- COBHAM
- MODEL:
- BGAN EXPLORER 510
- BAHAGIAN #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kemboja
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Cara baharu untuk menyambung
Sangat mudah alih
Sambungan yang boleh dipercayai
Specifications
| MODEL | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| BAHAGIAN # | 403711A-00500 |
| PRODUCT TYPE | INTERNET SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| JENAMA | COBHAM |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT BGAN |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, PORTABLE |
| JENIS AKSESORI | TERMINAL |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| KELAJUAN DATA | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| CIRI-CIRI | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| PENSIJILAN | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| BURUJ | 3 SATELIT |
| STANDBY TIME | 24 HOURS |
| PANJANG | 202 mm (7.8") |
| LEBAR | 202 mm (7.8") |
| KEDALAMAN | 51.8 mm (2") |
| BERAT BADAN | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• Terminal EXPLORER 510
• Bateri Lithium Ion Boleh Dicas Semula Terbina dalam
• EXPLORER Beg lembut
• Kabel Penukar USB ke Ethernet
• Bekalan Kuasa 100-240VAC
• Quide Mula Pantas Berbilang Bahasa
• Pelayan web berbilang bahasa dan manual terbenam (ENG, FR, DE, ES, RU, JP dan CN)
Peta Liputan Inmarsat BGAN

Peta ini menggambarkan jangkaan liputan Inmarsat berikutan pengenalan komersial bagi wilayah L-Band keempat Inmarsat. Ia tidak mewakili jaminan perkhidmatan. Ketersediaan perkhidmatan di pinggir kawasan liputan berubah-ubah bergantung pada pelbagai keadaan.