Sistem TV Satelit Marin Intellian i2 dengan MIM untuk Rangkaian Dish dan TV Bell (B4-I2DN)
In stock
- JENAMA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i2
- BAHAGIAN #:
- B4-I2DN
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i2-System-B3-I2DN
Sistem TV Satelit Marin Intellian i2 untuk Rangkaian Hidangan dan TV Loceng (B3-I2DN)
Intellian i2 ialah sistem TV satelit kompak berprestasi tinggi pertama di dunia dengan HD bersepadu terunggul dan modul TriSat™ Penukaran Satelit Automatik. Fungsi tercanggih ini menyediakan siaran pengaturcaraan definisi tinggi (HD) dan standard (SD) pelayar premium daripada pembekal perkhidmatan TV satelit terkemuka tanpa sebarang alat penukaran tambahan, pendawaian kabel dan kos.
i2 ialah pilihan pilihan untuk kapal yang lebih kecil dari 25 kaki dengan antenanya yang ringan (9.8 lbs), jejak pelekap kecil (13") dan ciri reka bentuk yang berkuasa. Dengan Carian Julat Luas (WRS®) dan Pancaran Dinamik yang inovatif, menunggu paten. Teknologi Senget (DBT®), i2 sentiasa boleh mengekalkan kekuatan isyarat tertinggi yang tersedia dan memastikan penerimaan TV yang jelas. Antena diameter 13" Intellian yang sangat cekap menyediakan penerimaan yang berterusan dan lancar semasa kapal berada dalam gelinciran, berlabuh, bermotor sepanjang pantai atau pelayaran luar pesisir. Antena i2 TVRO 2-paksi mempunyai sistem GPS terbina dalam yang boleh mempercepatkan masa pemerolehan isyarat satelit apabila bot lain ditinggalkan dengan mesej "MENCARI SATELIT" pada skrin TV mereka!
Digabungkan dengan Unit Kawalan Antena pintar (ACU) baharu Intellian, pelayar mendapat penyelesaian siap guna lengkap yang direka bentuk untuk kesederhanaan dan kemudahan. ACU i2 mempunyai pustaka satelit global terbina dalam dan pra-program untuk DirecTV. Modul Antara Muka Berbilang Satelit eksklusif Intellian* (MIM), membolehkan sebanyak tiga satelit berbeza dilihat serentak, dari lokasi yang berbeza di atas kapal, ACU menyokong pensuisan satelit automatik terus dari alat kawalan jauh anda seperti di rumah.

Specifications
| SHIPS FROM | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODEL | i2 |
| BAHAGIAN # | B4-I2DN |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| KAWASAN PENGGUNAAN | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| JENAMA | INTELLIAN |
| RANGKAIAN | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 33 cm (13 inch) |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| KEKERAPAN | Ku BAND |
| PENSIJILAN | CE COMPLIANCE, FCC |
| BERAT BADAN | 4,5 kg (9,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 38 cm (15.0 inch) |
| RADOME DIAMETER | 37 cm (14.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 51 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
Feature
Ciri Intellian i2
Sistem Automatik Sepenuhnya
Fungsi Carian dan Pengenalpastian Satelit Automatik
Penstabilan 2 paksi menyediakan penjejakan berkelajuan tinggi
Antena Prestasi Tinggi
33cm (13in) diameter, antena parabola untuk menerima isyarat satelit Ku-Band
Polarisasi bulat atau linear bergantung pada wilayah dan LNB yang dipilih
Modul HD terbina dalam untuk penerimaan TV HD Ku-band
iQ² Teknologi Pantas&Senyap℠
Teknologi iQ² membolehkan anda menala dengan pantas, mengekalkan kunci isyarat yang kukuh, dan menikmati pengaturcaraan TV kegemaran anda dalam keselesaan yang tenang
Algoritma Carian Julat Luas (WRS) menyampaikan pemerolehan isyarat terpantas yang tersedia di mana-mana sahaja
Teknologi Dynamic Beam Tilting (DBT) menggunakan analisis pancaran masa nyata yang pintar untuk memastikan penjejakan isyarat yang unggul sambil menghapuskan hingar latar belakang mengganggu yang dialami dengan antena konvensional
Unit Kawalan Antena
Kawalan intuitif dan paparan maklumat satelit digital pada ACU
Kemas kini automatik dan diagnostik melalui Aptus
Rujukan cepat status antena ringkas
Keupayaan Berbilang Penerima
Berbilang penerima dan TV boleh disambungkan menggunakan Suis Berbilang atau Intellian MIM (Modul Antara Muka Berbilang Satelit)
Menggunakan MIM, penerima induk boleh dipilih untuk mengawal satelit sasaran
Di Amerika Utara, apabila menggunakan Dish atau Bell TV, MIM diperlukan, membolehkan pensuisan satelit automatik daripada alat kawalan jauh anda sama seperti di rumah
Antara Muka ke Antara Muka GPS NMEA 0183 Luaran
Antara Muka NMEA Standard membenarkan pemilik vesel menggunakan sistem GPS berasingan yang mengurangkan lagi masa carian awal
Saiz Padat
diameter radome antena 37cm (14.6 inci).
Antena yang sangat ringan beratnya kurang daripada 4.5 kg (10 paun)
Waranti Global Tiga Tahun
Bahagian terkemuka industri 3 tahun dan jaminan mutu kerja dengan jaminan buruh 2 tahun untuk semua sistem antena, memastikan ketenangan fikiran dengan pelaburan perkakasan anda
Polisi jaminan baharu (alat ganti 3 tahun dan buruh 2 tahun) hanya sah untuk produk yang dibeli selepas 1 Januari 2017.
What's included
Apa yang Termasuk
Semua Sistem Satelit termasuk bahagian berikut sebagai standard
- Antena & Radome 33 cm (13 inci) Pemantul & LNB
- ACU (Unit Kawalan Antena)
- Program Pengawal PC (termasuk CD Perisian)
- Manual Pemasangan & Operasi
- Templat Pemasangan
- Panduan Pemasangan Pantas
Kit Pemasangan
- Kurungan Pemasangan Meja ACU × 2EA
- 15 m (49) kaki × 1EA Antena-ACU RG6 Kabel Sepaksi
- 3 m (10 kaki) × 1EA ACU-IRD RG6 Kabel Sepaksi
- 10 m (33 kaki) × Kabel Kuasa DC 1EA
- 1.8 m (6 kaki) × Kabel Bersiri PC 1EA
- Penyambung & Skru
Peta Liputan Intellian i2




