Sistem TV Satelit Marin AS Intellian i6 dengan Pemantul 60cm (23.6 inci) & LNB Seluruh Amerika (B4-609AA)
In stock
- JENAMA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i6
- BAHAGIAN #:
- B4-609AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-System-B4-609AA
Sistem TV Satelit Marin AS Intellian i6 dengan Pemantul 60cm (23.6 inci) & LNB Seluruh Amerika (B4-609AA)
Intellian i6/i6P memberikan prestasi dan kecekapan gred komersial yang sangat baik berbanding sistem antena dalam saiz yang sama. i6/i6P direka bentuk ideal untuk bot melebihi 70 kaki. Secara tradisinya, antena satelit marin yang lebih besar mempunyai berat cumbrous dan masalah pemasangan kabel yang rumit. Terima kasih kepada reka bentuk kabel tunggal i6 dan teknologi pembentuk vakum, i6/i6P sekali lagi terbukti lebih besar boleh menjadi lebih ringan dan ringkas. Dengan Intellian MIM, pelayar boleh menikmati menyelak saluran melalui pensuisan satelit automatik sama seperti sistem rumah. Lihat panduan pemasangan DISH Network MIM untuk butiran lanjut.
Dengan inovasi yang belum selesai patennya dalam teknologi Wide Range Search (WRS) dan Dynamic Beam Tilting (DBT), i6/i6P sentiasa boleh menawarkan keupayaan pengesanan paling tepat dan kualiti penerimaan isyarat satelit yang unggul dalam keadaan laut yang sangat bergelora.
Reka bentuk yang paling inovatif bagi i6/i6P ialah modul HD dan TriSat bersepadu dalam unit kawalannya. Ini membolehkan pengguna bot untuk mengakses saluran HDTV kegemaran mereka daripada penyedia perkhidmatan TV satelit terkemuka dengan mudah seperti yang biasa mereka lakukan di rumah.
i6/i6P mempunyai sistem GPS terbina dalam yang meningkatkan kelajuan pemerolehan isyarat satelit. Selain itu, i6P menyediakan sistem Kawalan Sudut Skew Auto terbenam untuk mengekalkan kekuatan isyarat optimum dan meningkatkan kualiti penerimaan satelit di kawasan liputan isyarat satelit yang lemah.
Pegangan kuat pada isyarat
Dynamic Beam Tilting (DBT) eksklusif Intellian menggunakan prestasi tinggi, sentiasa melaraskan sub-reflektor yang membolehkan antena kekal sebagai isyarat paling kuat pada setiap masa semasa kapal sedang melayari kelajuan tinggi.
Pemerolehan isyarat yang lebih pantas
Algoritma Wide Range Search (WRS) eksklusif Intellian membolehkan antena mencari, mencari dan mengunci isyarat dengan kelajuan dan ketepatan yang luar biasa.
Pemasangan Mudah & Mudah
Dengan kabel tunggal untuk menyambungkan antena dan ACU, sistem Intellian i6 cepat dan mudah dipasang. ACU lanjutan kami direka bentuk untuk memerlukan persediaan minimum supaya anda boleh mula menikmati program TV di atas bot anda dalam masa yang singkat.
Tonton saluran HDTV kegemaran anda
i6/i6P Intellian menyediakan saluran HD daripada Ku-band. Modul HD sebenarnya terbina dalam Unit Kawalan Antena Intellian i6/i6P untuk penyepaduan yang lancar dan pemasangan yang mudah.
GPS terbina dalam
Intellian i6/i6P termasuk GPS terbina dalam untuk operasi yang lebih mudah dan pemerolehan isyarat yang lebih pantas. Ia membolehkan i6/i6P mempunyai ketepatan yang lebih tinggi dan operasi yang mudah di mana-mana kapal belayar.
Prestasi tiada tandingan
Diameter pemantul 60cm dengan liputan seluruh negara untuk Amerika Utara & Selatan, Eropah dan perkhidmatan serantau di seluruh dunia.
Kesambungan wayarles & mudah alih Aptus
Wi-Fi terbina dalam membolehkan ACU disambungkan secara wayarles. PC, komputer riba dan telefon pintar boleh digunakan untuk menyambung ke ACU dan memantau, mengawal dan menukar tetapan sistem secara wayarles. Mudah alih Intellian Aptus tersedia untuk dimuat turun untuk mengakses ACU melalui Wi-Fi dan mengendalikan antena daripada iPhone, iPad atau peranti rangkaian lain mereka. iPhone dan iPad ialah tanda dagangan berdaftar Apple Inc.

Specifications
| MODEL | i6 |
|---|---|
| BAHAGIAN # | B4-609AA |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| KAWASAN PENGGUNAAN | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| JENAMA | INTELLIAN |
| RANGKAIAN | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 60 cm (23.6 inch) |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| KEKERAPAN | Ku BAND |
| PENSIJILAN | CE COMPLIANCE, FCC |
| BERAT BADAN | 20,0 kg (44,0 livres) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
Feature
- Fungsi Carian dan Pengenalpastian Satelit Automatik
- Sistem pengesanan kelajuan tinggi 2 paksi
- Antena parabola berdiameter 60 cm (24 in) untuk menerima isyarat satelit Ku-Band
- Polarisasi bulat atau linear bergantung pada wilayah dan LNB yang dipilih
- Modul HD terbina dalam untuk penerimaan TV HD Ku-band
- Teknologi iQ² membolehkan anda menala dengan pantas, mengekalkan kunci isyarat yang kukuh, dan menikmati pengaturcaraan TV kegemaran anda dalam keselesaan yang tenang
- Algoritma Carian Julat Luas (WRS) menyampaikan pemerolehan isyarat terpantas yang tersedia di mana-mana sahaja
- Teknologi Dynamic Beam Tilting (DBT) menggunakan analisis pancaran masa nyata yang pintar untuk memastikan kualiti isyarat yang unggul sambil menghapuskan hingar latar belakang mengganggu yang dialami dengan antena konvensional
- Kawalan intuitif dan paparan maklumat satelit digital pada ACU
- Kemas kini dan diagnostik automatik wayarles melalui Aptus PC dan Aptus Mobile
- Port Keluar DC untuk bekalan kuasa mudah ke Intellian MIM atau Modul Penyahkod Shaw
- Berbilang penerima dan TV boleh disambungkan menggunakan Suis Berbilang atau Intellian MIM (Modul Antara Muka Berbilang Satelit)
- Menggunakan MIM, penerima induk boleh dipilih untuk mengawal satelit sasaran
- Di Amerika Utara, apabila menggunakan Dish atau Bell TV, MIM diperlukan, membolehkan pensuisan satelit automatik daripada alat kawalan jauh anda seperti yang anda lakukan di rumah
- I6 termasuk GPS terbina dalam di dalam Unit Antena untuk pemerolehan isyarat yang lebih pantas. GPS kapal juga boleh disambungkan melalui port NMEA 0183 pada panel belakang ACU
- Diameter radome antena 70 cm (27.5 inci).
- Berat antena kurang daripada 20 kg (44 lbs)
- Bahagian terkemuka industri 3 tahun dan jaminan mutu kerja dengan jaminan buruh 2 tahun untuk semua sistem antena, memastikan ketenangan fikiran dengan pelaburan perkakasan anda
- Polisi jaminan baharu (alat ganti 3 tahun dan buruh 2 tahun) hanya sah untuk produk yang dibeli selepas 1 Januari 2017
What's included
Semua Sistem Satelit termasuk bahagian berikut sebagai standard
- Antena & Radome 60 sm (24″) Pemantul & LNB
- ACU (Unit Kawalan Antena)
- Program Pengawal PC (CD Perisian disertakan)
- Manual Pemasangan & Operasi
- Templat Pemasangan
- Panduan Pemasangan Pantas
Kit Pemasangan
- Kurungan Lekap Meja ACU × 2EA
- 15 m (49 kaki) × 1EA Antena-ACU RG6 Kabel Sepaksi
- 3 m (10 kaki) × 1EA ACU-IRD RG6 Kabel Sepaksi
- 10 m (33 kaki) × Kabel Kuasa DC 1EA
- 1.8 m (6 kaki) × Kabel Bersiri PC 1EA
- Penyambung & Skru