Sistem TV Satelit Marin AS Intellian i4 dengan Pemantul 45cm (17.7 inci) & LNB Seluruh Amerika (B4-409AA)
In stock
- JENAMA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i4
- BAHAGIAN #:
- B4-409AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i4-System-B3-401S
Sistem TV Satelit Marin Intellian i4 (B4-409AA)
Dengan reka bentuk yang lasak, boleh dipercayai dan tahan lama, Intellian i4 dan i4P memberikan prestasi yang paling cemerlang untuk kekal terkunci pada isyarat. Pemasangan yang mudah dan ACU yang mesra pengguna menghubungkan pelayar kepada hiburan TV satelit premium semasa berlabuh, berlayar pada kelajuan tinggi atau dalam keadaan laut yang bergelora. Reka bentuk kubah i4/i4P yang bergaya dan digilap menjadikannya sesuai untuk kapal melebihi 50 kaki.
Dengan inovasi kejuruteraan eksklusifnya dalam teknologi Wide Range Search (WRS) dan Dynamic Beam Tilting (DBT), i4/i4P boleh mencapai prestasi penjejakan paling tepat dan penerimaan isyarat tertinggi tanpa memerlukan penderia gerakan yang rapuh atau berlebihan. Sistem GPS terbenam boleh mempercepatkan carian satelit dan masa pemerolehan.
Ciri reka bentuk revolusioner dan inovatif i4/i4P termasuk modul HD dan TriSat terbina dalam terbina dalam Unit Kawalan Antena (ACU) serta perpustakaan satelit global yang telah diprogramkan. Ini menawarkan siaran TV satelit Definisi Tinggi (HD) bot daripada penyedia perkhidmatan TV satelit terkemuka tanpa sebarang alat penukaran tambahan dan pendawaian kabel. Dengan MIM eksklusif Intellian, pengguna bot boleh menikmati menukar saluran menggunakan alat kawalan jauh untuk beralih secara automatik daripada program onwe ke program lain, sama seperti sistem rumah. Lihat panduan pemasangan untuk DISH Network MIM untuk butiran lanjut.
Untuk pemasangan dan pengendalian yang mudah dan fleksibel, i4/i4P menyokong sambungan Dwi dan Empat IRD standard dengan kabel tunggal antara antena dan unit kawalan antena (ACU). Sistem yang ringkas dan berkuasa ini dihasilkan dengan mematuhi pengesahan kualiti ISO 9001:2001 yang paling ketat.
Selain itu, model i4P menyediakan sistem Kawalan Sudut Pencong Auto terbenam untuk mengekalkan kekuatan isyarat optimum dan meningkatkan kualiti penerimaan satelit di kawasan liputan isyarat satelit yang lemah.
Saiz popular dengan prestasi yang lebih tinggi
Diameter reflektor 45cm dengan liputan seluruh negara untuk Amerika Utara, Eropah dan perkhidmatan serantau di seluruh dunia.
Pemerolehan isyarat yang lebih pantas
Algoritma Wide Range Search (WRS) eksklusif Intellian membolehkan antena mencari, mencari dan mengunci isyarat dengan kelajuan dan ketepatan yang luar biasa.
Pemasangan Mudah & Mudah
Dengan kabel tunggal untuk menyambungkan antena dan ACU, sistem Intellian i4 /i4P pantas dan mudah dipasang. ACU lanjutan kami direka bentuk untuk memerlukan persediaan minimum supaya anda boleh mula menikmati program TV di atas bot anda dalam masa yang singkat.
Kesambungan wayarles & mudah alih Aptus
Wi-Fi terbina dalam membolehkan ACU disambungkan secara wayarles. PC, komputer riba dan telefon pintar boleh digunakan untuk menyambung ke ACU dan memantau, mengawal dan menukar tetapan sistem secara wayarles. Mudah alih Intellian Aptus tersedia untuk dimuat turun untuk mengakses ACU melalui Wi-Fi dan mengendalikan antena daripada iPhone, iPad atau peranti rangkaian lain mereka. iPhone dan iPad ialah tanda dagangan berdaftar Apple Inc.
Tonton saluran HDTV kegemaran anda
i4/i4P Intellian menyediakan saluran HD daripada Kuband. Modul HD terbina dalam Unit Kawalan Antena Intellian i4/i4P untuk penyepaduan yang lancar dan pemasangan yang mudah.
GPS terbina dalam
Intellian i4/i4P termasuk GPS terbina dalam untuk operasi yang lebih mudah dan pemerolehan isyarat yang lebih pantas. Ia membolehkan i4/i4P mempunyai ketepatan yang lebih tinggi dan operasi mudah di mana-mana kapal belayar.
Operasi mesra pengguna
Unit Kawalan Antena (ACU), yang dibekalkan sebagai pakej lalai, memberikan anda operasi mesra pengguna untuk pelbagai fungsi.

Specifications
| SHIPS FROM | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODEL | i4 |
| BAHAGIAN # | B4-409AA |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| KAWASAN PENGGUNAAN | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| JENAMA | INTELLIAN |
| RANGKAIAN | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 45 cm (17.7 inch) |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| KEKERAPAN | Ku BAND |
| PENSIJILAN | CE COMPLIANCE, FCC |
| BERAT BADAN | 11,6 kg (25,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 54 cm (21.2 inch) |
| RADOME DIAMETER | 50 cm (19.7 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | RHCP / LHCP, VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 48 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 0° ~ 90° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 50º / sec |
| TURNING RATE | 50º / sec |
| VESSEL SIZE | 35 - 60 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Ciri Sistem Intellian i4
- Fungsi Carian dan Pengenalpastian Satelit Automatik
- Penstabilan 2 paksi menyediakan penjejakan berkelajuan tinggi
Antena Prestasi Tinggi
- Antena parabola berdiameter 45 cm (17.7 in) untuk menerima isyarat satelit Ku-band
- Polarisasi bulat atau linear bergantung pada wilayah dan LNB yang dipilih
- Modul HD terbina dalam untuk penerimaan TV HD Ku-band
Teknologi Paten & Senyap℠ Intellian (iQ²)
- Teknologi iQ² membolehkan anda menala dengan pantas, mengekalkan kunci isyarat yang kukuh, dan menikmati pengaturcaraan TV kegemaran anda dalam keselesaan yang tenang
- Algoritma Carian Julat Luas (WRS) menyampaikan pemerolehan isyarat terpantas yang tersedia di mana-mana sahaja
- Teknologi Dynamic Beam Tilting (DBT) menggunakan analisis pancaran masa nyata yang pintar untuk memastikan kualiti isyarat yang unggul sambil menghapuskan hingar latar belakang mengganggu yang dialami dengan antena konvensional
Unit Kawalan Antena
- Kawalan intuitif dengan paparan maklumat digital pada ACU
- Kemas kini dan diagnostik automatik wayarles melalui Aptus PC dan Aptus Mobile
- Port Keluar DC untuk bekalan kuasa mudah ke Intellian MIM atau Modul Penyahkod Shaw
Keupayaan Berbilang Penerima
- Berbilang penerima dan TV boleh disambungkan menggunakan Suis Berbilang atau Intellian MIM (Modul Antara Muka Berbilang Satelit)
- Menggunakan MIM, penerima induk boleh dipilih untuk mengawal satelit sasaran
- Di Amerika Utara, apabila menggunakan Dish atau Bell TV, MIM diperlukan, membolehkan pensuisan satelit automatik daripada alat kawalan jauh anda seperti yang anda lakukan di rumah
GPS dan Antara Muka NMEA 0183 terbina dalam
- I3 termasuk GPS terbina dalam di dalam Unit Antena untuk pemerolehan isyarat yang lebih pantas
- GPS kapal juga boleh disambungkan melalui port NMEA 0183 pada panel belakang ACU
Saiz Profil Radome Bergaya
- diameter radome antena 50cm (19.7 inci).
- Berat antena kurang daripada 11.6 kg (25.5 paun)
Waranti Global Tiga Tahun
- Bahagian terkemuka industri 3 tahun dan jaminan mutu kerja dengan jaminan buruh 2 tahun untuk semua sistem antena, memastikan ketenangan fikiran dengan pelaburan perkakasan anda
What's included
Apa yang Termasuk
Semua Sistem Satelit termasuk bahagian berikut sebagai standard
- Antena & Radome 45 cm (18 inci) Pemantul & LNB
- ACU (Unit Kawalan Antena)
- Program Pengawal PC (termasuk CD Perisian)
- Manual Pemasangan & Operasi
- Templat Pemasangan
- Panduan Pemasangan Pantas
Kit Pemasangan
- Kurungan Pemasangan Meja ACU × 2EA
- 15 m (49) kaki × 1EA Antena-ACU RG6 Kabel Sepaksi
- 3 m (10 kaki) × 1EA ACU-IRD RG6 Kabel Sepaksi
- 10 m (33 kaki) × Kabel Kuasa DC 1EA
- 1.8 m (6 kaki) × Kabel Bersiri PC 1EA
- Penyambung & Skru
Peta Liputan Intellian i4





