Intellian i9P Auto Skew Sistem TV Satelit Marin AS / Kanada (B4-919AA)
In stock
- JENAMA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i9P
- BAHAGIAN #:
- B4-919AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9P-System-B4-919AA
Sistem TV Satelit Marin Intellian i9P (B4-919AA)
Intellian i9P menawarkan penerimaan TV satelit yang paling berkuasa dan boleh dipercayai untuk kedua-dua kapal rekreasi dan komersial melebihi 80 kaki. Reka bentuk bergaya i9P menjadikannya sesuai dengan sempurna ke dalam kapal moden yang diperkemas.
Dengan patennya yang belum selesai inovasi dalam Wide Range Search (WRS) dan teknologi Dynamic Beam Tilting (DBT), walaupun tanpa sebarang penderia gerakan yang berlebihan, i9P sentiasa boleh menjamin penerimaan TV satelit sejernih kristal dengan bunyi berkualiti CD walaupun dalam keadaan laut yang paling sukar. .
Reka bentuk i9P yang paling inovatif ialah modul HD dan TriSat bersepadu dalam unit kawalannya. Ini menjadikan i9P sistem TV antena marin pertama dalam sejarah yang membolehkan para pelayar mengakses ratusan saluran HDTV daripada penyedia perkhidmatan TV satelit terkemuka tanpa alat penukaran tambahan atau pendawaian kabel. Dengan Intellian MIM, pelayar boleh menikmati menyelak saluran melalui pensuisan satelit automatik sama seperti sistem rumah. Lihat panduan pemasangan DISH Network MIM untuk butiran lanjut. Di samping itu, unit kawalan ini menyediakan platform operasi interaktif kepada pengguna bot melalui perisian pengawal PCnya dengan antara muka pengguna yang sangat mesra dan senarai lengkap perpustakaan satelit dunia.
i9P juga menawarkan sistem Kawalan Sudut Pencong Auto bersepadu dan sistem GPS berketepatan tinggi yang bukan sahaja mempercepatkan kelajuan masa pemerolehan isyarat satelit, tetapi juga meningkatkan kualiti penerimaan satelit di kawasan liputan isyarat satelit yang lemah.
Pegangan kuat pada isyarat
Dynamic Beam Tilting (DBT) eksklusif Intellian menggunakan prestasi tinggi, sentiasa melaraskan sub-reflektor yang membolehkan antena kekal sebagai isyarat paling kuat pada setiap masa semasa kapal sedang melayari kelajuan tinggi.
Pemerolehan isyarat yang lebih pantas
Algoritma Wide Range Search (WRS) eksklusif Intellian membolehkan antena mencari, mencari dan mengunci isyarat dengan kelajuan dan ketepatan yang luar biasa.
Prestasi paling berkuasa
Diameter pemantul 85cm dengan liputan seluruh negara untuk Amerika Utara & Selatan, Eropah dan perkhidmatan serantau di seluruh dunia.
Tonton saluran HDTV kegemaran anda
Intellian's i9P menyediakan saluran HD daripada Ku-band. Modul HD sebenarnya terbina dalam Unit Kawalan Antena Intellian i9P untuk penyepaduan yang lancar dan pemasangan yang mudah.
GPS terbina dalam
Intellian i9P termasuk GPS terbina dalam untuk operasi yang lebih mudah dan pemerolehan isyarat yang lebih pantas.
Kesambungan wayarles & mudah alih Aptus
Wi-Fi terbina dalam membolehkan ACU disambungkan secara wayarles. PC, komputer riba dan telefon pintar boleh digunakan untuk menyambung ke ACU dan memantau, mengawal dan menukar tetapan sistem secara wayarles. Mudah alih Intellian Aptus tersedia untuk dimuat turun untuk mengakses ACU melalui Wi-Fi dan mengendalikan antena daripada iPhone, iPad atau peranti rangkaian lain mereka. iPhone dan iPad ialah tanda dagangan berdaftar Apple Inc.
Sistem All-in-One
Sistem Kawalan Sudut Skew Auto, GPS dan julat ketinggian lanjutan yang disediakan sebagai pilihan lalai membolehkan i9P mempunyai penerimaan isyarat yang dipertingkatkan di kawasan liputan isyarat satelit yang lemah dan mempunyai ketepatan dan operasi yang mudah di mana-mana kapal berlayar.

Specifications
| MODEL | i9P |
|---|---|
| BAHAGIAN # | B4-919AA |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| KAWASAN PENGGUNAAN | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| JENAMA | INTELLIAN |
| RANGKAIAN | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 85 cm (33.5 inch) |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| KEKERAPAN | Ku BAND |
| PENSIJILAN | CE COMPLIANCE, FCC |
| BERAT BADAN | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Sistem Automatik Sepenuhnya
Carian dan pengenalan satelit automatik. Motor langkah 2 paksi untuk menstabilkan alas.
Antena Dipertingkat
Antena parabola 34 inci yang sangat cekap membolehkan 44dBW EIRP minimum. RHCP / LHCP, Polarisasi Menegak / Mendatar.
Algoritma Carian Julat Luas (WRS).
Kaedah pesaing mencari lebar jalur sempit lobus utama. Walau bagaimanapun, WRS eksklusif Intellian mencari julat luas lobus sisi dan melompat ke lobus utama, memberikan pemerolehan satelit yang lebih pantas.
Penyiaran Video Digital Automatik Sepenuhnya (DVB)
Pengecaman Dekoder DVB dengan CPLD membolehkan pengenalpastian berkelajuan tinggi.
Teknologi Dynamic Beam Tilting (DBT).
Sub-reflektor berkelajuan tinggi berputar di luar paksi, memeriksa kekuatan isyarat pada 50 kali sesaat dan mengimbangi arah penjejakan. Kurang pergerakan reflektor utama bermakna kurang bunyi bising dan memanjangkan hayat produk.
Pengenalan Isyarat DVB-S2
Pengenalpastian berkelajuan tinggi menggunakan Penyahkod DVB-S2.
Unit Kawalan Antena Jenis Baharu
• Mudah untuk menukar dan mengemas kini maklumat satelit
• Semakan status antena mudah dan diagnosis automatik
• Kawalan antena mudah menggunakan antara muka PC
Kawalan Polarisasi Automatik (sudut condong).
Sistem Kawalan Sudut Skew Automatik (-90°~ +90°) untuk Polarisasi Mendatar / Menegak Linear.
GPS terbina dalam dan Port Antara Muka NMEA 0183
i9P termasuk GPS terbina dalam di dalam Unit Antena untuk pemerolehan isyarat yang lebih pantas. GPS kapal juga boleh disambungkan melalui port NMEA 0183 pada panel belakang ACU.
Peta Liputan Intellian i9P





